Pártybusem na Street Parade 2016 do švýcarského Curychu

I letos vyrážíme z České republiky na největší taneční párty pod širým nebem na zemi. A ty můžeš být u toho. Na Street Parade 2016 vypravujeme speciální pártybus z Prahy a Plzně.

 

Street Parade se letos koná již po pětadvacáte. Hudba se rozezní v ulicích švýcarského Curychu hodinu po poledni v sobotu 13.srpna 2016. Na trasu kolem Curyšského jezera vyjede asi 30 kamiónů, ze kterých bude hrát muzika všech možných hudebních žánrů. Počínaje dance, house, minimalem, trancem až po techno. Po té samé trase bude rozmístěno 8 pevných pódií. Program a Line-up se ještě ladí, ale už teď víme, že zde vystoupí například Carl Cox, Ali & Fila, Chris Liebing, Deepend, Felix Krőcher, Javi Row, Loco Dice, DJ Steve Lawler a další. A to všechno zadarmo. Na akci se neplatí žádné vstupné. 

 

My vypravujeme z ČR na Street Parade 2016 pártybus. A ty můžeš být u toho! Cena jedné jízdenky je 1.499,-Kč. V ceně je zpáteční jízdenka a základní pojištění do zahraničí na celý víkend. Objednávkový formulář si můžeš stáhnout ZDEStačí jej vyplnit a zaslat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Obratem Ti zašleme další informace. 

 

Na Street Parade odjíždíme v sobotu 13.8.2016 z Prahy (00:30hod) a Plzně (1:45hod). Do Curychu se povezeme pohodlným dálkovým autobusem Ayats Atlas, který disponuje 55 místy k sezení. Mezi základní vybavení patří polohovatelní sedačky, klimatizace, TV, DVD, WC, sprcha, kávovar, mikrovlná trouba, sodabar a lednice. Během cesty si zde budete moct zakoupit chlazené i teplé nápoje za české koruny. Po příjezdu do Curychu nám páni řidiči na požádání ugrilují maso a nebo klobásy. 

 

 

Odjezd zpět do ČR je v neděli v 02:00hod. Příjezd do Prahy je plánován okolo poledne. Cestou zastavíme na vystoupení v Plzni. 

 

 

Objednávací formulář vyplň a zašli zpět na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  

 

Média

Reklama